Senarai Cawangan Nationwide Express Negeri Johor

Cawangan Nationwide Express Negeri Johor

Senarai dikongsi ejen dan cawangan Nationwide Express yang terdapat di negeri Johor berserta alamat lokasi, nombor telefon, faks dan waktu operasi pejabat yang berhampiran dengan kawasan anda.

Senarai Cawangan Nationwide Express Negeri Johor

Nationwide Express Tracking

Nationwide Express Johor Bahru

26, Jalan Eko Perniagaan 1/14,
Taman Eko Perniagaan,
81100 Johor Bahru, Johor.

Nombor Telefon
6075502127/075502763

Email
Jhb@nationwide.com.my

Nationwide Express Batu Pahat

No. 53, Jalan Penjaja 3,
Kim Park Business Centre,
83000 Batu Pahat, Johor.

Contact Number
6074314869

Fax Number
6074321445

Email
Bpt@nationwide.com.my

Nationwide Express Kluang

No. 27, Susur 1,
Jalan Johor Tenggara,
86000 Kluang, Johor.

Nombor Telefon
6077721026

Nombor Fax
6077720600

Emel
Klu@nationwide.com.my

Nationwide Express Kota Tinggi

No 12 Jalan Niaga,
81900 Kota Tinggi, Johor.

Nombor Telefon
6078801800

Email
Ktg@nationwide.com.my

Nationwide ExpressKulai

4010 Jalan Iris 7,
Indahpura,
81000 Kulai, Johor

Contact Number

60126731796
6076637269

Email
Klx@nationwide.com.my

Nationwide Express Mersing

Ai Noreen Enterprise,
No 202, Jalan Wawasan 19,
86800 Mersing, Johor.

Nombor Telefon
60177433230

Email
Msg@nationwide.com.my

Nationwide Express Muar

No 5-7, Jalan Ibrahim,
84000 Muar, Johor.

Nombor Telefon
6069513069

Nombor Faks
6069516301

Email
Mua@nationwide.com.my

Nationwide Express Pasir Gudang

Ae Advance Technology (M) Sdn Bhd,
No 39 Jalan Semerbok 20,
81700 Pasir Gudang, Johor.

Email
Psg@nationwide.com.my

Nationwide Express Segamat

No 40F, Jalan Genuang Kampung,
85000 Segamat, Johor.

Nombor Telefon
6079317406/7407

Nombor Faks
6079318408

Email
Sgt@nationwide.com.my

Nationwide Express Yong Peng

No 4 Lorong Timah 8,
Kampong Kenangan Dato Onn Pesta,
83000 Yong Peng, Johor.

Nombor Telefon
60177368277

Email
Ypg@nationwide.com.my

Standard Courier Service

Jadual pengambilan

Penghantaran ekspres harian yang telah diatur sebelumnya di alamat yang telah ditetapkan pada waktu yang dijadualkan.

Pengambilan ekspres

Susun penghantaran pengambilan ekspres tanpa jadual dengan menghubungi nombor telefon talian hotline perkhidmatan pelanggan kami.

Penginapan ekspres

Hantar sendiri penghantaran ekspres di mana-mana stesen, pusat penghantaran dan/atau kedai runcit kami.

Perkhidmatan Kurier Premium

Perkhidmatan diplomat

Perkhidmatan penghantaran tergesa-gesa dari hari kerja yang sama di Malaysia.

Pengambilan lewat

Melalui pengaturan awal, kami menyediakan pengambilan lewat tetapi mengekalkan penghantaran penghantaran pada hari berikutnya.

Penghantaran awal

Melalui pengaturan awal, penghantaran paling mendesak anda boleh dihantar pada awal pagi.

Semakan Penjejakan Ekspres Seluruh Negara

Untuk menyemak nombor tracking Nationwide Express berserta semakan kos pos, anda boleh menggunakan pautan melalui portal rasmi seperti berikut:

Customer Service Contact Centre

Sebarang pertanyaan dan kemusykilan berkaitan bungkusan, kurier atau seumpamanya, anda boleh menghubungi Nationwide Express melalui hotline call center contact bumber seperti berikut:

Nombor Hotline
+603-8073 3333

Nombor faks
+603-5031 8896/97

Alamat emel
nationcare@nationwide.com.my

Diharap perkongsian senarai cawangan Nationwide Express di Johor Darul Takzim beserta alamat lokasi dan nombor telefon dapat membantu dan memudahkan segala urusan anda.

kredit to: Bukitbesi Blog

Leave a Reply

Your email address will not be published.