Senarai Cawangan Nationwide Express Negeri Sabah

Cawangan Nationwide Express negeri Sabah

Senarai kongsi ejen dan cawangan Nationwide Express yang terdapat di Sabah berserta alamat lokasi, nombor telefon, faks dan waktu operasi pejabat yang berhampiran dengan kawasan anda.

Senarai Cawangan Nationwide Express Negeri Sabah

Nationwide Express Tracking

Nationwide Express Kota Kinabalu

Lot 15 & Lot 16,
HS Commercial Centre,
88300 Kota Kinabalu, Sabah.

Contact Number
6088718036/726876

Fax Number
6088711059

Email
Bki@nationwide.com.my

Nationwide Express Keningau

Ruby N Mobile Network,
Block A, Lot 60 Pegalan,
89000 Keningau, Sabah.

Nombor Telefon
60195366266

Email
Kng@nationwide.com.my

Nationwide Express Kota Belud

Chian Seong Eng,Driving School Centre,
Jalan Kota Kinabalu,
89157 Kota Belud, Sabah.

Nombor Telefon
6088977126/0198519588

Email
Kbl@nationwide.com.my

Nationwide Express Kota Marudu / Pitas

Kampong Salimandut,
Jalan Damai, 89108,
Kota Marudu, Sabah.

Nombor Telefon
60109545841

Email
Kmr@nationwide.com.my

Nationwide Express Kudat

Syarikat Len Niap (Kudat) Sdn Bhd,
Block C, Lot 17,
Sedco Shophouse,
89050 Kudat, Sabah.

Nombor Telefon
6088611626/612487/0198103932

Nombor Faks
6088612486

Email
Kdt@nationwide.com.my

Nationwide Express Labuan

Lot 12, Lagenda Phase 3,
87000 Labuan, Sabah.

Nombor Telefon
6087415893/415923

Nombor Faks
6087425893

Email
Lbn@nationwide.com.my

Nationwide Express Lahad Datu

MDLD 7120, Lot 154,
Bandar Sri Perdana Fasa 3,
91100 Lahad Datu, Sabah.

Contact Number
6089883953

Fax Number
6089883939

Email
Ldu@nationwide.com.my

Nationwide Express Sandakan

Block 35, Lot No 6,
Bandar Indah PH 06, Mile 4,
90000 Sandakan, Sabah.

Nombor Telefon
6089217113/218795

Nombor Faks
6089311182

Email
Sdk@nationwide.com.my

Nationwide Express Tawau

MPT 4404, Lot 4, Block A,
Bandaran Baru, 91000,
Tawau, Sabah.

Nombor Telefon
6089778851/778852

Nombor Faks
6089765497

Email
Twu@nationwide.com.my

Nationwide Express Tenom

Tham Ken Sing, Jalan Kolam,
Taman Bahagia, 89907,
Tenom, Sabah.

Nombor Telefon
6087736041/0198318287

Email
Tnm@nationwide.com.my

Standard Courier Service

Jadual pengambilan

Penghantaran ekspres harian yang telah diatur sebelumnya di alamat yang telah ditetapkan pada waktu yang dijadualkan.

Pengambilan ekspres

Susun penghantaran pengambilan ekspres tanpa jadual dengan menghubungi nombor telefon talian hotline perkhidmatan pelanggan kami.

Penginapan ekspres

Hantar sendiri penghantaran ekspres di mana-mana stesen, pusat penghantaran dan/atau kedai runcit kami.

Perkhidmatan Kurier Premium

Perkhidmatan diplomat

Perkhidmatan penghantaran tergesa-gesa dari hari kerja yang sama di Malaysia.

Pengambilan lewat

Melalui pengaturan awal, kami menyediakan pengambilan lewat tetapi mengekalkan penghantaran penghantaran pada hari berikutnya.

Penghantaran awal

Melalui pengaturan awal, penghantaran paling mendesak anda boleh dihantar pada awal pagi.

Semakan Penjejakan Ekspres Seluruh Negara

Untuk menyemak nombor tracking Nationwide Express berserta semakan kos pos, anda boleh menggunakan pautan melalui portal rasmi seperti berikut:

Customer Service Contact Centre

Sebarang pertanyaan dan kemusykilan berkaitan bungkusan, kurier atau seumpamanya, anda boleh menghubungi Nationwide Express melalui hotline call center contact bumber seperti berikut:

Nombor Hotline
+603-8073 3333

Nombor faks
+603-5031 8896/97

Alamat emel
nationcare@nationwide.com.my

Diharap perkongsian senarai cawangan Nationwide Express Sabah beserta alamat lokasi dan nombor telefon dapat membantu dan memudahkan segala urusan anda.

Leave a Reply

Your email address will not be published.